МЕНЮ

Голосіївський район, Академіка Заболотного вулиця, Київ

Швидкісний та надійний інтернет у ЖК Метрополіс в Києві

Привіт, мешканці ЖК Метрополіс! Ви шукаєте швидкісний і надійний інтернет для вашого житла? Якщо так, то ми раді повідомити, що послуги провайдера Simnet доступні в ЖК Метрополіс. Мережа Simnet побудована на новітній технологія GPON, що дає змогу користуватися послугами навіть при відсутності світла.
Ми розуміємо, що ваш комфорт і зручність є надзвичайно важливими. Тому ми пропонуємо вам швидкий та надійний Інтернет, щоб забезпечити вам справжню якість під час вашого онлайн-досвіду.


 

З нами ви гарантовано отримаєте:

  • Миттєвий доступ до швидкісного інтернету, що дозволить вам безперешкодно переглядати відео, грати в онлайн-ігри та завантажувати файли.
  • Розширений набір додаткових сервісів, які зроблять ваше інтернет-використання ще зручнішим та більш різноманітним.
  • Привабливі пропозиції, що дозволять вам економити гроші без втрати якості послуг.
  • Гнучкі тарифні плани, які враховують ваші потреби та фінансові можливості.
  • Зручний особистий кабінет, де ви можете керувати своїми послугами, оплачувати рахунки та багато іншого.
  • Професійна технічна підтримка, яка завжди готова допомогти вам вирішити будь-які питання та проблеми.

За допомогою інтернету від Simnet ви можете насолоджуватися онлайн-світом без обмежень. Навчайтеся, працюйте, спілкуйтесь та розважайтесь в будь-який зручний для вас час.
Simnet – ваш надійний партнер у світі швидкого та якісного Інтернету!
Наша мережа побудована на сертифікованому професійному обладнанні, а наші фахівці постійно слідкують за технічним станом мережі, щоб надавати вам найкращі послуги.
Не втрачайте часу на пошуки іншого провайдера. Оберіть Simnet і насолоджуйтесь надійним та швидким Інтернетом, який допоможе вам залишатися підключеними до всього, що вам потрібно. Приєднуйтесь до нас вже сьогодні та отримайте найкращі послуги Інтернету для мешканців ЖК Метрополіс.
Щоб підключити швидкісний інтернет та телебачення в ЖК «Метрополіс» в Києві за технологією PON, адреса м.Київ, Голосіївський район, вул. Академіка Заболотного 1-б від інтернет-провайдера Simnet, залишайте заявку на підключення на сайті, або за телефонами:
(044) 224-84-34
(093) 6-4444-70
(098) 6-4444-71
(066) 6-4444-70

x

Спасибо за заявку, наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!

x
x
x
x
x
x
x