МЕНЮ

Що таке технологія PON ?

xPON від Simnet – це надійна оптоволоконна мережа Simnet, спроектована за технологією GePON та GPON.

PON, це не якась нова надсучасна технологія, що з’явилась кілька років тому, наша компанія Simnet працює з технологіє PON вже 10 років (перший абонент PON був підключений 15 жовтня 2013 року в селі Петропавлівська Борщагівка), раніше ця технологія широко використовувалась тільки у приватному секторі, де великі відстані до обладнання провайдера не давали можливості підключати абонентів мідним кабелем (технологія Ethernet – до 100 метрів). Тож, якщо Ви вже маєте наше підключення у приватному будинку, то будьте певні – це сама та “революційна, сучасна, модна що працює без світла” технологія PON.

PON (Passive Optical Network) — гігабітна пасивна оптична мережа, технологія підключення абонентів до волоконно-оптичний кабелю через пасивні оптичні дільники, що не потребують живлення (точка-багатоточка, якщо дуже спрощено, то всередині дільника призми, що ділять одне єдине волокно на багато абонентів).

На стороні провайдера (на районних вузлах з резервним живленням в радіусі не більше 10-15 км від абонента) встановлюється спеціальне обладнання, OLT (Optical Linear Terminal) — оптичний лінійний термінал, що дозволяє підключити 500-1000 і більше клієнтів і це обладнання вже потребує живлення (від 200 Ватт). У абонента додатково до роутера повинен бути встановлений абонентський термінал (оптичний перетворювач) – ONU (Optical Network Unit) або інколи називають ONT (Optical Network Terminal), що теж потребує живлення (10 Ватт).

Тарифи та умови підключення: наші тарифи

Залишити заявку на підключення:

x

Спасибо за заявку, наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!

x
x
x
x
x
x
x